Seberevolta Liberec - Objetí zdarma a rozdávání květin

Vzhledem k ubývající lásce mezi lidmi se naše komunita rozhodla tento stav změnit a vyrazit do ulic Liberce ukázat lidem otevřenost a úsměv. Samozřejmě vše zadarmo.

Odbila třetí hodina a my se postupně scházeli v centru města. Sice měla být větší zúčastněnost, ale nakonec počet pěti lidí byl akorát. Rozdělily se transparenty, kytičky a mohlo se vyrazit.

Ze začátku u nás panovala maličká nervozita, ale naše motivace a pozitivní nálada byla silnější. Po prvních pár objetí se naše úsměvy ještě více rozzářily. Někteří jedinci ani nevěřili, že mohou dostat něco zdarma a stále očekávali další jednání. Jenže když jim došlo, že vše je děláno za lásku, usmáli se a pokračovali ve své cestě.

Samozřejmě, byli i tací, kteří se odmítali otevřít. Někdy jen stačilo, když je o objetí požádal někdo jiný z naší pětice. Postupně krůček po krůčku, osoba po osobě, měnil se najednou Liberec v lepší, barevnější a usměvavější místo. Někdo si i dokonce pro objetí chodil sám, někdo i do objetí skákal a vrhal se.

My se stále jen usmívali a kráčeli ulicemi s otevřenou náručí a kytičkami v ruce.

Čas plynul rychle, ale v tu chvíli nám pojem o čase nic neříkal. Hlavní pro nás bylo nabít pozitivní náladou co nejvíce osob. O hodinu a půl později nám došly růže a ostatní kytičky. Ústní panty nás začínaly z věčného úsměvu pěkně bolet. Pomalu se naše akce blížila ke konci a tam kde vše začalo, na samém místě skončilo závěrečnou fotkou od jednoho kolemjdoucího.

Autor: Nomen Incognitum

Share this post

Leave a comment