Seberevolta Opava - Dvojitá exhibice

„Jaké si to uděláš, takové to máš,“ říká se. Opavská Seberevolta si to potvrdila v červnu 2016 na dvojité exhibici aneb dvě školy za dvě hodiny.

Náročné dopoledne začalo přednáškou spojenou s ukázkou street workoutu na základní škole Šrámkové. Spoustu dětí, málo času, ale jeden silný tým. Předveli jsme to nejlepší, co v nás bylo. Motivace, inspirace, nová cesta. Posluchači nám naši snahu oplatili svou pozorností a zájmem zapojit se na konci akce. Příjemně naladění jsme se bleskově přesunuli na místo B, což byla ZŠ Otická, kde měla proběhnout přednáška druhá. Auto není nafukovací, tak nás několik v hvězdném tempu muselo doběhnout pěšky. Na místě už bylo vše připravené a my se vyhli stresové situaci, kterou jsme si zažili na první škole. Mikrofon do ruky Alí, je to tvoje. Děti byly zřejmě hladové a unavené jelikož pozornost a aktivita u nich chyběla. Nevadí, pokaždé to není podle představ a my jsme přesto do toho dali všechno.

Nenechte se ovlivnit vnějším okolím. Vy buďte tou změnou a pozitivní změnou! To je jedno z našich hesel a proto jsme tady!!

Seberevolta Opava

Autor: Lenka Bubíková
Korekce: Alena Ivanová

Share this post

Leave a comment