Seberevolta Liberec - Přednášky na SŠ Právní

Listopad je období náročných testů na středních školách.... Ale to nás nijak neodradí! Seberevolta Liberec stále pokračuje v rozšiřování pozitivního ducha do společnosti mladých lidí, tentokrát na Střední škole právní. Čekali nás dva náročné dny a celkem 5 přednášek o drogové prevenci. Namasírovali jsme si pěkně nahřáté svaly a v pondělí od půl 8 to vše vypuklo. Převezení hrazdy, následné smontování všech součástek, převlečení do seberevolťáckého, rozehřátí a protažení těla nám zabralo spousty času, ale vše jsme důkladně zvládli.

Jako první jsme stáli tváří tvář prvním ročníkům, kterých byl velmi hojný počet. Parádní kousky na hrazdě je ohromovaly. Společný trénink i rozcvičku si náramně užili a byli rádi, když jsme nechali jejich svaly po půl hodině odpočinout v kolečku, kde jsme si navzájem sdělili své koníčky, sny a vize. Následná drogová prevence byla ohodnocena masivním potleskem. Teď už jen pozdrav, společná fotka pod hrazdou a odchod do šaten.

Mnoho lidí by si řeklo, že úterý obětujeme odpočinku v posteli nic neděláním s čajem v ruce. Omyl! Tvrdý leg day s posilováním břicha nás ani náhodou neminul a byl o to tvrdší! Ve středu nás tedy bolelo kompletně všechno, a o to víc to na hrazdě lítalo! Přítahy na 2 prstech, kliky na 1 ruce, back lever, front lever, elbow lever nebo stojka? Žádný problém! Diváky tvořily nejdříve druhé a pak i třetí ročníky. Zaujmout je tedy byl větší ořišek, ale my máme fígly na vše. Kdo taky pohrdne angličáky, kliky, skokovými dřepy a výpady a dlouhým držením planku? :D Po exhibici jsme studenty nasměrovali na naše internetové odkazy a hned ve čtvrtek se naše tělocvična těšila novým tvářím! Jsme moc šťastní za to, co děláme a hlavně to děláme pro lidstvo a láskou! Zdar u příští akce!

Autor: Michaela Huňáková

Share this post

Leave a comment