Seberevolta Opava - Plesová sezóna

strom

Začala plesová sezona a my jsme se rozhodli, že tentokrát budeme plesat tak trochu jinak. Kromě společenského oděvu jsme s sebou měli hrazdu, bradla a nadupanou exhibici, abychom šířili poselství Seberevolty za všech okolností.

První ples, kterého jsme se zúčastnili byl myslivecký ples v Melči. Vystoupit jsme měli o půl 10. Na místo jsme sice dorazili včas, ovšem okolnosti si opět vyžádali akademickou půlhodinku. Čekání se však vyplatilo. Konečně po úvodním slově exhibice započala. Náš tým se opravdu předvedl a obecenstvo střídavě tajilo dech či potleskem povzbuzovalo po celých 15 minut. Místní diváci byli tak nadšení, že si dokonce „vykřičeli“ přídavek. Po dobře odvedené práci, jsme si mohli začít užívat uvolněnou atmosféru a tak jsme sklidili hrazdu, nahodili šaty a kvádra a přidali se k zábavě. Nakoupili jsme si také pár losů do tomboly. Kromě skvělého pocitu jsme si tedy nakonec odnášeli i několik cen. Byl to hezký, ovšem náročný večer, byli jsme tedy rádi, když jsme znaveni mohli padnout do postele a alespoň trochu se vypsat před následujícím tréninkem.

Druhý ples se konal o dva týdny později ve Vítkově. Šlo o ples pořádaný firmou Insportline a tak bylo potřeba se hodně snažit, abychom si udrželi dobré jméno ve sportovní branži. Ačkoli jsme byli prvními vystupujícími a exhibice začala relativně brzy, obecenstvo bylo početné. Kolem sto padesáti lidí nám tleskalo téměř po každém prvku. Organizátoři plesu byli nadšení a dostávali jsme velmi kladné ohlasy. Po exhibici nastal těžký úkol – rozloženou hrazdu pronést, skrze plný taneční sál, až do auta. Zvládli jsme to a mohli se tak opět plně zapojit do zábavy. Kluci sice odmítali nahodit obleky, ovšem když zjistili, že řízek se podává jen ve společenském, byli převlečení raz dva. Shlédli jsme i taneční výstup Michaela Jacksona, který byl od originálu téměř k nerozeznání. Nabitý večer nás docela zmohl a tak jsme se brzy vydali zpátky domů.

Nenechali jsme se ani plesovou sezónou zaskočit a zúčastnili se ji svým vlastním způsobem. Doufám, že jste si ji užili tak dobře, jako my.

Autor: Alena Ivanová

Share this post

Leave a comment