Seberevolta Opava - Volejbalový turnaj

Někteří možná tuší, že my v Opavské Seberevoltě se nevěnujeme pouze workoutu. Pořádáme také tréninky volejbalu a nově máme odvětví paintball. A jelikož žádný sport není pouze o trénování, ale je dobré si sem tam také trochu zasoutěžit, rozhodli jsme se uspořádat volejbalový turnaj.

Turnaj se konal v sobotu 25. února v Háji ve Slezsku. Začínali jsme v 8 ráno registrací, na kterou se dostavilo 5 týmů. Účast je to velmi dobrá a tak kolem 9 hodin odstartoval první zápas. Hráči se rozcvičili, rozházeli a rozhodčí silným vdechem do píšťalky hru započal. Volejbalisté si nejprve museli zvyknout na nové podmínky, postupně se ale do hry dostali a pustili se do toho s vervou. Každý si zahrál s každým a tak nikdo nepřišel o žádnou zkušenost.

strom

Týmy byly docela vyrovnané a tak jsme mohli vidět moc pěkné výměny. Ti, co zrovna nehráli, buďto sledovali taktiku protihráčů nebo doplňovali energii na našem bohatém občerstvení. Nikdo se tedy rozhodně nenudil. Čas ubíhal velice rychle, a jak se krátil, hrály týmy s čím dál větším zápalem. Někteří se během dne dokázali perfektně sehrát a tak se zápasy stali velmi napínavými. Člověk by očekával, že za těch několik hodin se volejbalisté unaví, oni však nepolevovali a dávali do hry všechno. Když se kolem 3 hodiny hrál poslední zápas dvou nejlepších týmů, hráči nám napětí ještě okořenili a dostali se do prodloužení. Skončilo to tedy jen s velmi malým rozdílem.

Výherce jsme obdarovali cenami, první místo dostalo pohár. Je však známo, že není důležité vyhrát, ale především zúčastnit se. Jde o to si zahrát, pobavit se, setkat se s novými lidmi, kteří mají podobný zájem. A to turnaj rozhodně splnil. Já jsem si jej užila, přestože jsem se kvůli zdravotnímu omezení nemohla přidat mezi hráče. Věřím tedy, že i ostatní volejbalisté mají z této akce podobně dobrý pocit.

Sportu zdar – Seberevolta Opava.

Autor: Alena Ivanová

Share this post

Leave a comment