Na facebooku máme mateřskou stránku s názvem SebeRevolta, které když dáš "to se mi líbí", tak budeš informován o všem, co se v celém projektu děje, budeš upozorňován na vytvořené události, uvidíš, jak se daří ostatním komunitám a budeš mít vše z první ruky/stránky ;)

Po celém Československu je už založených nespočet komunit, které mají hlavní sídlo na místních workoutových hřištích a velení štábu na facebooku. Jednotně jsou pojmenovány Seberevolta - název obce (Praha, Brno, Opava, Hořice, Kyjov, Liberec, …), takže si vyhledej komunitu tobě nejbližší a přidej se do skupiny, která se už o tebe postará a odpoví ti na „všechny“ tvé otázky, poradí ti do začátku (každý jednou začínal), stejně tak jako na „každý“ trénink/aktivitu vytváří událost, aby nikomu nic neuniklo. Buď tam svůj/svá, neostýchej se, ptej se, užívej si to a přispěj čas od času také svou troškou do mlýna, protože každý je výjimečný a má co druhé naučit, i ty! =)

Pokud jsi ale na facebooku tvou obec nenašel/la, tak napiš na email info@seberevolta.cz svoje jméno, věk, telefon a přidej krátké video, proč chceš založit v tvé obci komunitu Seberevolty a co je tvou životní náplní > škola, práce, aktivity, cíle.

Jakmile se komunita, které budeš součástí, rozpohybuje, stmelí v jeden tým a nabyde potřeby dělat něco ještě trochu jinak, tak se můžete přidat do SebeRevolta HRY ;)

Čest a odvahu, jsme v tom spolu!