Rozhodli jsme se vzít zodpovědnost za to, že v každé komunitě postavíme společnými silami hřiště na cvičení, abychom vytvořili dobré zázemí pro mládež, kterou chceme pohybem motivovat k tomu, aby nebrala drogy, neopíjela se, ale aby na sobě pracovala, občansky se angažovala, spolupracovala a podílela se na pozitivním utváření svého okolí.

JAK POSTUPOVAT?

  • Napište nám na email hriste@seberevolta.cz a my vám pošleme ceník, vizualizace a fotky už postavených hřišť, aby jste měli představu o tom, jaké jsou možnosti, kolik samotné hřiště stojí a mohli tak reagovat na případné první základní otázky z vedení obce.
  • Napište či zavolejte na váš městský úřad, kde si domluvte schůzku nejlépe se starostou, místostarostou, ale dobře poslouží také osoba starající se o místní územní plánování, o sport, o drogovou prevenci či o prevenci kriminality, školství, atd. a z celé schůzky vyplníte krátký formulář (stahuj ZDE), který nám po schůzce pošlete vyplněný na email hriste@seberevolta.cz
  • Větší šanci vám také zajistí co nejvíce podpisů na žádosti o výstavbu (stahuj ZDE), kterou když budete mít podepsanou mimo jiné váženými osobami obce (policisté, doktoři, učitelé, hasiči, atd.), vytisknutou a připravenou k použití v případě, kdyby ve vedení obce pochybovali o tom, že je o hřiště zájem.
  • Na schůzce prezentujte projekt Seberevolta (doporučujeme si ušetřit dvě hodiny mluvení tím, že jim pustíte Promo video 2014 a přínos výstavby workoutového hřiště pro vaši obec a její obyvatele (část mládeže se díky hřišti a komunitě kolem něj nesetká a nebo přestane s pitím alkoholu, s braním drog, s poflakováním a ničením veřejného majetku, bude více disciplinovaná, zodpovědná, aktivní a přínosná pro obec).
  • Jakmile dostanete město do zájmu a ono bude s výstavbou souhlasit, tak jim pomozte s výběrem vhodné lokality. Jsme schopni do fotky potencionálního místa zasadit městem vybranou vizualizaci hřiště, aby vidělo, jak by to ve skutečnosti vypadalo a mohlo to třeba přesvědčit jejich celou radu o realizaci.
  • Po výstavbě se domluvíme na oficiálním otevření hřiště i s exhibicí pro místní obyvatele, aby viděli na vlastní oči, co všechno za možnosti hřiště v sobě skrývá a že lidé na nich jsou morální a drží se určitých hodnot ;)
  • Nezapomeňme, že ti co berou drogy, opíjejí se, poflakují a degradují společnost, se rozrůstají každým dnem. Musíme to zastavit a vzít zodpovědnost za to, že mládež, naše děti a děti jejich dětí budou mít tu možnost si sami zvolit, ke komu se chtějí přidat a budou mít tak na výběr. Vezměme za to společně zodpovědnost a postavme hřiště v každé obci a ve všech školách v celém ČeskoSlovensku!

    Hodně štěstí, síly a odhodlání Vám přeje celý tým SR!


SebeRevolta hřiště od RVL13.com

SebeRevolta hřiště od RVL13.com
SebeRevolta hřiště od RVL13.com

SebeRevolta hřiště od RVL13.com
SebeRevolta hřiště od RVL13.com

SebeRevolta hřiště od RVL13.com
SebeRevolta hřiště od RVL13.com

SebeRevolta hřiště od RVL13.com